Keyifli Alışverişin Adresi
İade Politikası

Ürün İade Koşulları

Tüm ürünler www.freestore.com.tr' un garantisi altındadır. İade koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması ve ürün paketinin açılması iade kapsamı dışındadır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün problemli çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurarak veya hesabım sayfasından iade talebi işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Vereceğiniz bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız problemli ürün yenisi ile değiştirilecektir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu